Active Woman Kraków Salon Kosmetyczny Klub Fitness

Active Woman Kraków Salon Kosmetyczny Klub Fitness W naszym Salonie depilacji laserowej w Krakowie pracujemy na jednym z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer DUET®.

Zabiegi depilacji laserowej wykonywane laserem LightSheer Duet® są niezwykle skuteczne, gdyż działamy bezpośrednio na macierz produkującą włosa co powoduje jego trwałe usunięcie. Zabiegi wykonuje się z reguły w odstępach ok. 6-12 tygodni (w zależności od partii ciała). Pomiędzy zabiegami Klient cieszy się gładką skórą gdyż włosy odrastają wolno i już po pierwszym zabiegu usuwamy ok. 30% zbędnego owłosienia.

Coś dla Ciała:
Depilacja laserowa kraków

W naszym Salonie depilacji laserowej w Krakowie dbamy o każdego Klienta z pełnym zaangażowaniem, troszcząc się o jego bezpieczeństwo, komfort i dobre samopoczucie. Dlatego też przed rozpoczęciem kuracji przeprowadzamy bezpłatnie 15 minutową konsultację i wykonujemy próbę laserową, dzięki czemu wykluczamy wszelkie ryzyko poparzeń. 
 Ponadto dzięki temu, że laser LightSheer Duet posiada zarówno małą jak i dużą głowicę, każdy zabieg wykonujemy bardzo dokładnie i praktycznie bezboleśnie.

Coś dla zdrowia:
Terapia czaszkowo-krzyżowa kraków

Szczegóły strony https://active-woman.pl:
Podlinkuj stronę https://active-woman.pl:

Active Woman Kraków Salon Kosmetyczny Klub Fitness

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: