ADWOKAT dr Aneta Sośnicka Adwokat Lublin

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka Adwokat Lublin Jeśli znaleźliście się Państwo w trudnej sytuacji życiowej i życzycie sobie
wsparcia ze strony rzetelnego jurysty zachęcamy do skorzystania z usług adwokat dr Anety Sośnickiej. Pani adwokat, którą polecamy
prowadzi Kancelarię Adwokacką już ponad 10 lat. Bogate doświadczenie zawodowe Pani dr Aneta Sośnicka zdobywała jednak już wcześniej, odbywając w latach 2004-2007 aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, współpracując jednocześnie z kilkoma Kancelariami Prawniczymi w Lublinie. Dodatkowo kilkuletnia praca dydaktyczna w Katedrze Prawa Karnego i Kryminologii UMCS w Lublinie, zaowocowała uzyskaniem, przez Panią adwokat, stopnia naukowego – doktora nauk prawnych.
Wirtuozostwo, z jakim Pani dr Sośnicka włada znajomością wielu gałęzi prawa, a zwłaszcza prawem karnym, w tym prawem karnym skarbowym oraz prawem wykroczeń, zapewni Państwu najwyższą jakość na etapie porad prawnych, jak również postępowania przygotowawczego oraz postępowania sądowego. Korzystając z jej pomocy, uzyskacie doświadczonego obrońcę, jak również pełnomocnika pokrzywdzonego.
W prowadzonej przez Panią doktor Kancelarii Adwokackiej, otrzymacie również kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa cywilnego, nieruchomości, rodzinnego. Każdy z Państwa otrzyma pomoc przy rozwodzie, podziale majątku, alimentach, ustaleniu ojcostwa. Znajdziecie również wsparcie w przypadku: zasiedzenia, w sprawach spadkowych, odszkodowań, zniesienia współwłasności.
To nic innego jak maksyma, którą zawsze kieruje się Pani doktor, że nie ma spraw, dla których nie znalazłoby się pozytywne rozwiązanie, Pani Aneta Sośnicka dokłada wszelkich starań, oferując Państwu czas i zaangażowanie, by zapewnić Państwu wygraną.

Szczegóły strony https://www.anetasosnicka.pl:
Podlinkuj stronę https://www.anetasosnicka.pl:

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka Adwokat Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: