• Fizjoterapeuta Wrocław

    Fizjoterapeuta Wrocław

    Wojciech Kopaczyński to Fizjoterapeuta Wrocław, który zajmuje się szeroko rozumianym przywracaniem do sprawności fizycznej. W wyniku urazów lub chorób dochodzi do obniżenia p...

    Szczegóły strony >>

Tarasy kompozytowe - Technomac

Tarasy kompozytowe - Technomac Budując taras warto pomyśleć o pewnych udogodnianiach. Jednym z takich ciekawych udogodnień są promienniki podczerwieni, które są bardzoskutecznym źródłem ciepła. Dzięki promiennikom podczerwieni, można przeciągnąć sezon wykorzystywania tarasu, niemalże na cały rok. Chociaż promienniki podczerwieni - HEATSTRIP™ - poza tym, że są odporne na warunki atmosferyczne, to ich innowacyjność polega na nie przekazywaniu światła czerwonego w trakcie funkcjonowania. Powoduje to, że używanie takich promienników nie przeszkadza w miłej atmosfery zachwycających wieczorów.

Deski kompozytowe WPC, z których tworzymy tarasy, balkony oraz obrzeża basenów, dostępne są w wielu kolorach. Wszystkie deski dysponują szybkim systemem montażu, który pozwala zredukować wydatki i zaoszczędzić czas i pieniądze, podczas konstruowania tarasów lub innych konstrukcji.Tarasy kompozytowe są niezwykle dobrze dostosowane do funkcjonowania w naszych polskich warunkach pogodowych. Ich najbardziej istotne cechy to: dysponują sporą wytrzymałością na zmiatanie, są wytrzymałe na wysokie zmiany temperatury - nie pękają, nie nasiąkają wodą, są odporne na promienie UV co powoduje że przez mnóstwo lat nie zmieniają koloru, niezmiernie ekspresowo wysychają.

Duże powodzenie tarasów zrobionych z deski kompozytowej, wynika z kilku przydatnych cech takiego rozwiązania.Po pierwsze takie wyjście jest bardzo szykowne, ponieważ deski są idealnie gładkie i mają kolory przeróżnych odmian drewna, a w dodatku deski takie nie próchnieją i podtrzymują własny odcień przez wiele lat .Po drugie deski takie są wielce praktyczne w stosowaniu. Tarasy kompozytowe nie potrzebują malowania, ani innych zabiegów potrzebnych w przypadku używania normalnego drewna. Deski takie mają nawierzchnię antypoślizgową, przez co są niezwykle bezpieczne w powszednim używaniu.

Szczegóły strony www.technomac.pl:
Podlinkuj stronę www.technomac.pl:

Tarasy kompozytowe - Technomac

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: