świadectwa energetyczne Szczecin

świadectwa energetyczne Szczecin FIRMA SCE Beata Szulik, której jestem właścicielem, oferuje Państwu szybkie
i profesjonalne wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej dla zrealizowanych budynków, lokali mieszkalnych lub części budynków stanowiących samodzielną całość techniczno-użytkową oraz wykonanie charakterystyk energetycznych dla budynków nowoprojektowanych.
Świadectwa wykonuję zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 6 listopada 2008 w sprawie metodologii obliczania charakterystyki energetycznej budynku i lokalu mieszkalnego lub części budynku stanowiącej samodzielną całości techniczno-użytkową oraz sposobu sporządzania i wzorów świadectw ich charakterystyki energetycznej. (Dz. U. Nr 201 z 2008r., poz. 1240).
W zakresie wykonywania świadectw posiadam ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28.12.2009 r.

Możliwość sporządzania świadectw dają mi uprawnienia budowlane nadane w roku 1993
w zakresie kierowania, nadzorowania i kontrolowania budowy i robót, sporządzania projektów budynków o kubaturze do 1000 m3 w zakresie rozwiązań konstrukcyjno-budowlanych.
W 2008 r. ukończyłam specjalistyczne kursy dotyczące sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej.

Posiadam umiejętności pracy w programie AutoCAD ( certyfikat 2D i 3D).
Celem mojej firmy jest rzetelne, fachowe, terminowe i w każdym przypadku indywidualne podejście do klienta i wykonywanej usługi.

Firma jest płatnikiem podatku od towarów i usług VAT.

Zapraszam do współpracy

Szczegóły strony www.sce-certyfikaty.pl:
Podlinkuj stronę www.sce-certyfikaty.pl:

świadectwa energetyczne Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: