• Pisanie prac

    Pisanie prac

    Praca licencjacka jest jedną z ważniejszych prac zaliczeniowych na studiach. Od jej prawidłowego napisania i oceny zależy otrzymanie tytułu licencjata i możliwość kontynuowania nau...

    Szczegóły strony >>

Trening Personalny Katowice

Trening Personalny Katowice Trening personalny Katowice - to propozycja dla tych, którym nie jest obojętne ich zdrowie, dobra forma i samopoczucie. Jako trener personalny na co dzień pracuję z osobami zmagającymi się z problemami z nadwagą, dysproporcją sylwetki, schorzeniami, wadami postawy. Dla każdego układam indywidualnie dobrany plan treningowy oraz dietę i uczę ich jak poprawnie ćwiczyć, aby poprawić swój wygląd, sprawność, ruchomość oraz poczuć się lepiej we własnym ciele.

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, absolwentem AWF. Prowadzę treningi mające na celu utratę wagi, wymodelowanie sylwetki, zbudowanie mięśni, poprawę kondycji, powrót do sprawności. Jestem również dużym fanem jogi - zapraszam na indywidualne lekcje z tego zakresu.

Treningi odbywają się głównie na terenie Katowic (siłownie, plener, możliwość treningów u Klienta w domu).

Dla osób zainteresowanych współpracą z innych części Polski zapraszam do zapoznania się z ofertą trener personalny online - dającą możliwość zamówienia planów treningowych online oraz planów diety.

Trening personalny Katowice - zapraszam do kontaktu!
Textbookers baner

Szczegóły strony www.trenerpersonalny-katowice.pl:

Podlinkuj stronę www.trenerpersonalny-katowice.pl:

Trening Personalny Katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: