• Usługi budowlane.

    Usługi budowlane.

    Lejkowski-budujemy domy jedno rodzinne,garaże,pomieszczenia gospodarcze.Rozpatrujemy każdą ofertę indywidualnie i oferujemy masze usługi według zakresu planów oraz potrzeb zlecenio...

    Szczegóły strony >>

ckcorp.pl

ckcorp.pl CK Corp to popularna Łódzka wypożyczalnia samochodów. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się najnowocześniejsze modele busów dostawczych i osobowych. CK Corp posiada duże doświadczenie w wynajmie aut z segmentu dużych. Najemcy mają możliwość jazdy wynajętymi samochodami po całej Europie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dla CK Corp nie stanowi problemu gdy potrzebujesz opuścić obszar Unii Europejskiej czy przepłynąć promem na Korsykę wynajętym samochodem. Obsługa klienta jest bardzo elastyczna w podejściu do klienta i zawsze ustali satysfakcjonujące warunki wynajmu. W przypadku awarii pojazdu firma zapewni Najemcy samochód zastępczy, tak by bez problemu dotrzeć do miejsca podróży.
CK Corp obok klasycznych usług wynajmu busów i samochodów dysponuje nowoczesnymi holownikami i świadczy usługi pomocy drogowej.
Pisanie artykuw i teksty SEO na zamwienie

Szczegóły strony www.ckcorp.pl:

Podlinkuj stronę www.ckcorp.pl:

ckcorp.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: