www.PaperFloret.pl

www.PaperFloret.pl PaperFloret. pl jest producentem notesów opracowanych specjalnie w kontekście potrzeb reklamowych firm. Nasza oferta na notesy reklamowe obejmuje ich przeróżne odmiany i warianty, co sprawia, że każda firma odnajdzie u nas idealną propozycję na swoją skuteczną promocję.
Notatniki i notesy reklamowe znajdujące się w ofercie Paper Floret, to jedna z ciekawszych propozycji na firmowe gadżety. W odróżnieniu od innych producentów notatników, dajemy naszym Klientom możliwość określania specyfikacji poszczególnych elementów składających się na gotowe produkty. Taki sposób realizacji zamówień sprawia, że każdy gadżet opuszczający naszą pracownię jest unikatowy i wyjątkowy, co ma bardzo dobry wpływ na skuteczność reklamy umieszczanej na okładkach realizowanych przez nas notatników.
W naszej ofercie znajdują się następujące warianty produktów:
- notesy książkowe w twardej oprawie
- notatniki z metalową spiralą
- bloczki reklamowe
Każdy z powyższych typów notesów może zostać wykonany wedle indywidualnego projektu, na specjalne zamówienie Klienta.
Notesami, które cieszą się największą popularnością wśród naszych Klientów są indywidualne notesy książkowe, wykonywane z okładkami z okleiną skóropodobną. Oprawy tego typu umożliwiają tworzenie notesów z logo firmy odróżniających się elegancją i prestiżowym wyglądem. Logo firmy nanoszone jest na notesy w formie nadruków lub tłoczenia, w zależności od potrzeb i oczekiwań Zamawiającego.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Textbookers baner

Szczegóły strony https://www.paperfloret.pl:

Podlinkuj stronę https://www.paperfloret.pl:

www.PaperFloret.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: