• Pisanie prac

    Pisanie prac

    Praca licencjacka jest jedną z ważniejszych prac zaliczeniowych na studiach. Od jej prawidłowego napisania i oceny zależy otrzymanie tytułu licencjata i możliwość kontynuowania nau...

    Szczegóły strony >>

Restauracja Sztygarka

Restauracja Sztygarka W niedalekiej odległości od centrum Katowic znajduje się wyjątkowy śląski kompleks obiektów użyteczności publicznej Sztygarka. W wyremontowanych i bogato wyposażonych dawnych obiektach zlokalizowanych na terenie dawnej kopalni „Prezydent” w Chorzowie zaistniała konfiguracja, którą tworzy wiele składników wzniecających u odwiedzających ją same przychylne odczucia.
Restauracja Chorzów, którą uosabia mieszcząca się w pomieszczeniach dawnej kopalni „Król” restauracja o szumnej nazwie „Prezydent”, jako że gościły tu w okresie międzywojennym tak znamienite osobistości jak Prezydent II RP Stanisław Wojciechowski czy zasłużony działacz górnośląski Wojciech Korfanty jest obiektem umożliwiającym prowadzenie na terenie całego centrum wielorakiej i wszechstronnej aktywności. Podawane są tutaj wysmakowane dania charakterystyczne dla kuchni śląskiej lecz zawierające elementy nowoczesne.
W kawiarni pod Wieżą góruje styl retro jednak normą zdecydowanie jest bliżej współczesności. Występuje tutaj również centrum kosmetyki i rehabilitacji Dotyk SPA i inne obiekty o wielu specjalistycznych funkcjach takie jak Galeria Straż Pożarna, Klub Muzyczny Tlenownia czy Magazyn Ciekłego Powietrza, w którym odbywają się spektakle i koncerty.
Sale konferencyjne Śląsk otrzymały jeszcze jeden profesjonalny budynek dysponujący 6 salami konferencyjnymi dostosowanymi do odrębnych potrzeb klientów.
Sala konferencyjna Chorzów wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt i razem z pozostałymi obiektami, w tym hotelowymi i rekreacyjnymi tworzy bardzo interesujące zaplecze biznesowe Sztygarki.
Pisanie artykuw i teksty SEO na zamwienie

Szczegóły strony https://sztygarka.pl:

Podlinkuj stronę https://sztygarka.pl:

Restauracja Sztygarka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: