kompleksowa obsługa firm - AquilaGroup

kompleksowa obsługa firm - AquilaGroup Kompleksowa obsługa firm na profesjonalnym poziomie

Obsługa - ulga PFRON gorzów
Jesteśmy ekspertami w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych. Kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie oraz współpraca z Organem państwowym, jakim jest Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, czy też krajowymi organizacjami takimi jak OBPON, POPON czy KIGR, stawia naszą firmę w krajowej czołówce podmiotów zajmujących się zagadnieniami pracowników niepełnosprawnych.

- Dzięki usługom własnym możemy dla Państwa zaoszczędzić około 80 % obowiązkowych wpłat na PFRON zgodnie z art. 22 Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych obniżenie PFRON gorzów.
- Proponujemy i propagujemy zatrudnianie osób niepełnosprawnych bezpośrednio w strukturach firmowych naszych Klientów, w naszej firmie w ramach outsourcingu oraz u naszych partnerów. Pozwoli to Państwu na obniżenie wpłat do PFRON nawet o 100%.
Obsługa finansowo-księgowa
Nasza firma wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom klientów, w trosce o ich komfort oferuje szeroki pakiet usług, od tych podstawowych, celem których jest zapewnienie bezpieczeństwa na gruncie podatkowym, po te zaawansowane, wynikające z przepisów szczególnych bądź wypracowanej praktyki korporacyjnej i elementów rachunkowości zarządczej.
Współpracujemy z biurami rachunkowymi, biegłymi, ekspertami prawa podatkowego, bankami oraz pracownikami wyższych uczelni.

Obsługa kadrowo-płacowa kadry gorzów
Outsourcing obszaru personalnego gwarantuje współpracę ze specjalistami i dostęp do sprawdzonych narzędzi oraz oprogramowania ułatwiających zarządzanie.
Naszych klientów wspieramy zarówno na rynku osób niepełnosprawnych, jak również w wykorzystaniu otwartego rynku pracy i rekrutacji pracowników.

Szczegóły strony www.aquilagroup.pl:
Podlinkuj stronę www.aquilagroup.pl:

kompleksowa obsługa firm - AquilaGroup

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: